Úvodní strana » Grafy a výhody registrace

Sledovat změny se vyplatí

Zjišťovat informace o konkrétní stránce je pro provozovatele webů velice důležité. Okamžitě znáte pozici ve vyhledávači, víte jestli je stránka validní, nebo jaká slova jsou na dané stránce optimalizovaná. Toto všechno umí nástroje SEO Servisu.

Po registraci porovnáte vývoj veličin

Po registraci jsou nástroje SEO Servisu ještě mocnější. K dispozici je kompletní historie všech testů a především možnost sestavovat grafy!

Provedete-li zjištění pozice libovolného slova např. "můj produkt" na doméně "mojefirma.eu" alespoň 3× v časovém odstupu objeví se poté u daného testu odkaz na vývojový graf.

  • Vývojové grafy sdílí data všech uživatelů (když někdo testuje stejný web, pak nástroj jeho výsledek použije i ve vašem grafu).
  • Možnost filtrování vyhledávačů.
  • Jsou zcela automatické, nemusíte zadávat že chcete tvořit graf konkrétní stránky atd.

Příklad grafů

Optimalizace pro vyhledávače je běh na dlouhou trať. Konkurence nikdy nespí a tak je potřeba vývoj neustále sledovat. Stačí se jednou týdně připojit ke svému SEO Servis účtu a zjistit aktuální hodnoty sledovaných veličin. Zjišťování není časově náročné a pro dobrý přehled postačí měření i jednou za měsíc. Neváhejte a zdarma se zaregistrujte.

Analyzuji...

Doporučujeme

Webové stránky mají šanci na přední příčky pouze pokud máte stabilní hosting bez výpadků.

Váš hostingwww.Vas-Hosting.cz


Nechte si vytvořit nové stránky.
Získáte nové zákazníky a výborně optimalizovaný web.

Školeníwww.webovy-servis.cz