Úvodní strana » Zdrojový kód » Výsledek testu

86

Analýza zdrojového kódu

Adresa: www.rackshop.cz/optick...

  • Datum testování: 14. 08. 2019
  • Celkové hodnocení: 86 %

Popisné informace

TitulekOptické pigtaily | Rackshop.cz
PopisOptické pigtaily
Klíčová slovaPigtaily, singlemode, multimode, Pigtailů, pigtail, sc/pc, lc/pc, 9um, om2, g652d, om3, optické, 62, 5um, om1, e2000/apc, optických
Příliš mnoho klíčových slov
Meta robotsindex, follow
AutorRackshop.cz
robots.txtExistuje
Sitemapwww.rackshop.cz/sitemap.xml

Hlavička dokumentu

  • Deklarovaná definice typu dokumentu (DTD) HTML 5.
  • Deklarace znakové sady utf-8.
  • Titulek stránky je správně vyplněn.
  • Popisek stránky je správně vyplněn.

Zdrojový kód

  • Zdrojový kód je příliš velký. Obecně se snažte o co nejmenší celkovou velikost stránky. Příliš velká stránka zatěžuje vyhledávač stahováním přebytečných dat, a vyhledávač pak také těžko určuje která část obsahuje je relevantní.
  • Celková velikost HTML kódu: 134 kB
  • Stránka je validní podle deklarovaného HTML 5.
  • Stránka obsahuje inline vložené CSS styly, které by měly být ve zvláštním souboru.
    Velikost v CSS navíc: 0.05 kB
  • Stránka obsahuje přímo v html kódu příliš mnoho zbytečného JavaScriptu. Definice JavaScriptových funkcí by měly být bez výhrad ve zvláštním souboru.
    Velikost JavaScriptu navíc: 21.01 kB
  • Kód obsahuje příliš mnoho css tříd, to může způsobit o něco pomalejší renderování. Zkuste využívat více XHTML značek popř. využívat rodičovských identifikátorů.

Sémantika a přístupnost

  • Stránka neobsahuje vnořené tabulky.
  • Netextové elementy mají alternativní obsah.
  • Na stránce dochází k míchání sémantického zvýrazňování s fyzickým formátováním.
    Použité nesémantické značky: i
  • Text je kvalitně strukturovaný do odstavců.

Obsahová část

  • Stránka obsahuje právě jeden nadpis h1.
  • Nadpisy na stránce nejsou ve správném pořadí. Nemělo by se skákat např. z nadpisu první úrovně na 3. apod.
  • Přehled nadpisů stránky.
    • <h3>Vyberte kategorii
    • <h3>Filtr
    • <h1>Optické pigtaily
    • <h2>Podkategorie
    • <h4>Pigtail OM2
    • <h4>Pigtail OM3
    • <h4>Pigtail OM4
    • <h4>Pigtail OM1
    • <h4>Pigtail OS2
    • <h4>Pigtail OS1
    • <h4>Pigtail ST 50/125 OM2, 2m
    • <h4>Pigtail ST 62,5/125 OM1
    • <h4>Pigtail SC 62,5/125 OM1
    • <h4>Pigtal ST 9/125 OS2
    • <h4>Pigtail SC 50/125 OM2
    • <h4>Pigtail LC 50/125 OM2, 2m
    • <h4>Pigtail SC 50/125 OM3
    • <h4>Pigtail LC 50/125 OM3
    • <h4>Pigtail SC 50/125 OM4
    • <h4>Pigtail LC 50/125 OM4
    • <h4>Pigtail LC 62,5/125 OM1
    • <h4>Pigtail FC 62,5/125 OM1
    • <h4>Pigtail SC 9/125 OS2 G567A1, 2m
    • <h4>Pigtail LC 9/125 OS2,m G567A1, 2m
    • <h4>Pigtail FC 9/125 OS2, G567A1, 2m
    • <h4>Pigtail E2000/APC 9/125 OS2, G567A1, 2m
    • <h2> Produkty si můžete vyzvednout a prohlédnout na prodejně v Brně
    • <h2> Zákazníci nás doporučují. Jejich spokojenost dokazují reakce na Heureka.cz
    • <h2> Nejširší výběr produktů skladem.
    • <h4>Novinky na email
    • <h5> Rackshop.cz
    • <h5> Vše o nákupu
    • <h5>Kontaktujte nás
    • <h5>Následujte nás
    • <h4>Rychlý kontakt
    • <h4>Poslat příteli
    • <h4>Přidáno do košíku
    • <h4>Splátková kalkulačka
    • <h4>Zapomenuté heslo
    • <h4>Změnit heslo
    • <h4>Přihlášení
    • <h4> 
  • Stránka obsahuje dostatek textu.
  • Počet odkazů na stránce: 177
  • Počet odkazů na externí zdroje: 12
  • Pro externí odkazy můžete více využívat atribut rel="nofollow". Je to dobré pro nedůvěryhodné weby.

SEO Servis školení a tvorba webu

Ikonka pro vás

  • Pokud se s výsledkem testu chcete pochlubit, můžete na svůj web umístit odkaz na výsledek tohoto testu.
    Zde máte k dispozici ikonku pro přidání: Seo servis

    Přidejte ikonku na svůj web:

    <a href="https://seo-servis.cz/source-zdrojovy-kod/14139162" title="SEO Servis, optimalizace pro vyhledávače."><img src="https://seo-servis.cz/optimised.png" alt="Seo servis" /></a>

     

Analyzuji...